THE SIMS 3, 2 download

Statistika

Kalendář

NAVRCHOLU.CZ

NAVRCHOLU.cz

Z diskuze...

Jak a kam stahovat?

http://www.blueboard.cz/dcounter.php?hid=nnvs5bd3v40o86ic1knx29e6niue35&down=true&url=http://uloz.to/3116880/candy-ilona-ts3-teen-fashion-20.11.09.rar

The sims 2

Při stahování soubor extrahujte do složky C:/Dokumenty/EA Games/The Sims 2/Downloads. Když složku Downloads ještě nemáte, tak si ji prostě vytvořte.

Prostě, všechny downloady, které mají příponu .package sa ukladají do složky Downloads v dokumentech -> C:Documents and SettingsNázov účtuDokumentyEA GAMESThe Sims 2. Pokud tam složku Downloads nemáte, tak si ji jednoduše vytvořte, pozor však na název, musí to být přesně Downloads s velkým "D".


The sims 3

Můj postup:

Stáhnu download, v programu Winzip ho extrahuju do Mods/packages a potom otevřu složku packages a kliknu na download a dám instal do sims 3.

1. Download: Click the download link to save the .rar or .zip file(s) to your computer. 2. Extract: Use WinRAR (Windows) or Stuffit (Mac) to extract the .package file(s) from the .rar or .zip file(s). 3. Place any .package files you extract in your Sim 3 ModsPackages folder. (The Sims 3 is usually installed in C:Program FilesElectronic ArtsThe Sims 3, so you'll place files in C:Program FilesElectronic ArtsThe Sims 3ModsPackages). See the FAQ below for more information. 4. Note that any Sims3Pack files can just be double clicked on and they will install using the EA Launcher.

Citace z příspěvku ze stránek the sims2.cz    od uživatele martinecek15.  Poslala Janis. Díky.

Abyste mohli používat vlastní obsah, už nestačí dát .package soubory do složky downloads.. tento prográmek to udělá za vás.. 

http://www.modthesims.info/download.php?t=344611
Co to dělá ?

Tento program automaticky nastaví vaši hru tak, abyste mohli používat vlastní obsah - .package soubory pro sims 3. Jediné, co musíte udělat je dvojkliknout na soubor, aby se sám zkopíroval tam, kde má být.
Nepotřebujete se zdržovat s Resource.cfg soubory, nebo vytvářet nějaké složky - stačí dvojkliknout na soubor a on se sám nainstaluje. 

Také můžete na soubor kliknout pravým tlačítkem a umístit ho do složky, kterou chcete. Takže můžete mít podsložky a vaše downloady boudou organizované.. 

Co to nedělá ?

Tento nástroj NEINSTALUJE soubory, které mají koncovku .sims3pack (spouštěč hry to umí  ) nebo .sim formát, který dejte do Dokumenty\Electronic Arts\The sims 3\SavedSims složky.
Tento nástroj funguje pouze pro .package soubory.


Postup:

Krok 1: The Sims 3 musí být vypnuté. Pokud ne, tak vypněte hru.

Krok 2: Stáhněte a extrahujte .rar soubor. Neextrahujte do vaší herní složky, ani do žádné jiné, která souvisí se Sims 3 !!! Extrahujte třeba na plochu.

Krok 3: Spusťte TS3InstallHelper.exe tím, že na něho 2x kliknete.

Krok 4: Následujte autoinstalaci

Pokud je program už nainstalovaný, použít ho můžete následovně. Najděte si váš .package soubor, klikněte pravým a měli byste vidět toto:užijte si hru s novými předměty.. 

Posledni komentare
26.07.2012 05:55:30: Hiya, excellent website you've gotten at this time there. Check out my web-site ... como conseguir ...
07.06.2012 19:50:55: My sister is doing a windsurfing course on one of the most coastal places in Mayo and there's an ear...
13.05.2012 23:37:21: Hiring bureaus operate with ensuring that qualified prospects tend to be equated while using the sui...
01.04.2012 16:18:09: smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[16][16][14][09][03]...
 
Ilona.Cechova@seznam.cz