THE SIMS 3, 2 download

Statistika

Kalendář

NAVRCHOLU.CZ

NAVRCHOLU.cz

Z diskuze...

Jak a kam stahovat?

Nový příspěvek

Citace z příspěvku ze stránek the sims2.cz    od uživatele martinecek15.  Poslala Janis. Díky.

Abyste mohli používat vlastní obsah, už nestačí dát .package soubory do složky downloads.. tento prográmek to udělá za vás.. 

http://www.modthesims.info/download.php?t=344611
Co to dělá ?

Tento program automaticky nastaví vaši hru tak, abyste mohli používat vlastní obsah - .package soubory pro sims 3. Jediné, co musíte udělat je dvojkliknout na soubor, aby se sám zkopíroval tam, kde má být.
Nepotřebujete se zdržovat s Resource.cfg soubory, nebo vytvářet nějaké složky - stačí dvojkliknout na soubor a on se sám nainstaluje. 

Také můžete na soubor kliknout pravým tlačítkem a umístit ho do složky, kterou chcete. Takže můžete mít podsložky a vaše downloady boudou organizované.. 

Co to nedělá ?

Tento nástroj NEINSTALUJE soubory, které mají koncovku .sims3pack (spouštěč hry to umí  ) nebo .sim formát, který dejte do Dokumenty\Electronic Arts\The sims 3\SavedSims složky.
Tento nástroj funguje pouze pro .package soubory.


Postup:

Krok 1: The Sims 3 musí být vypnuté. Pokud ne, tak vypněte hru.

Krok 2: Stáhněte a extrahujte .rar soubor. Neextrahujte do vaší herní složky, ani do žádné jiné, která souvisí se Sims 3 !!! Extrahujte třeba na plochu.

Krok 3: Spusťte TS3InstallHelper.exe tím, že na něho 2x kliknete.

Krok 4: Následujte autoinstalaci

Pokud je program už nainstalovaný, použít ho můžete následovně. Najděte si váš .package soubor, klikněte pravým a měli byste vidět toto:užijte si hru s novými předměty.. 

Poslední komentáře
26.07.2012 05:55:30: Hiya, excellent website you've gotten at this time there. Check out my web-site ... como conseguir ...
07.06.2012 19:50:55: My sister is doing a windsurfing course on one of the most coastal places in Mayo and there's an ear...
13.05.2012 23:37:21: Hiring bureaus operate with ensuring that qualified prospects tend to be equated while using the sui...
01.04.2012 16:18:09: smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley[16][16][14][09][03]...
 
Ilona.Cechova@seznam.cz